شرکت اطلس نور در سال 1358 با هدف قطع وابستگی و تامین نیاز روشنایی کشور فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع نورافکن و چراغ آغاز نموده است. از آن پس مدیران شرکت بر آن شدند تا با برنامه ریزی بلند مدت، گامی بزرگ را برای تعالی صنعت روشنایی کشور برداشته و در همین راستا اقدام به راه اندازی سیستم های تحقیق و توسعه، طراحی و مهندسی، قالبسازی، کنترل کیفیت و آزمایشگاههای فتومتریک و درجه حفاظت(IP) نمودند. این شرکت در سال 1381 موفق به اخذ گواهینامه ISO9001 و همچنین گواهینامه کیفیت از شبکه بین المللی کیفیت IQNET گردیده است.

تحقیق و توسعه

سازمان های امروزی به منظور دستیابی و حفظ مزیت های رقابتی در تلاشند شایستگی های کلیدی و بنیادی خود را ارتقا دهند، از این رو واحد تحقیق و توسعه شرکت اطلس نور با ترکیب هنر و صنعت و بهره مندی از متخصصین طراحی صنعتی، الکترونیک، مکانیک و سایر رشته های مرتبط می کوشد تا با طراحی محصولات با اصالت و با کیفیت گام هایی موثر در صنعت روشنایی کشور بردارد.

فنی مهندسی

واحد فنی مهندسی شرکت اطلس نور با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده و با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی و ماشین آلات جهت تولید انواع قالب، تجهیزات و ارائه خدمات به بخش های تولیدی شرکت ایجاد شده است.

خطوط تولید

شرکت اطلس نور با دارا بودن خطوط متعدد تولید شامل ریخته گری تحت فشار، پرسکاری، ماشین کاری، شستشو و رنگ و خطوط مونتاژ طی یک سیکل کاری پیوسته همواره می کوشد نسبت به رسالت خود برای تولید محصولات با کیفیت اقدام نماید.

مهندسی روشنایی

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی فیزیک نور و روشنایی، مهندسی روشنایی کاربرد وسیعی در مبحث زیبایی سازی معماری شهری، روشنایی معابر و محوطه های فضای سبز و همچنین تاثیر نور در سلامتی و افزایش کارایی و بازده کاری در بین افراد دارد؛ لذا این واحد در شرکت اطلس نور به منظور ارائه مشاوره به مشتریان ایجاد شده است.

فروش و خدمات پس از فروش

شرکت اطلس نور همواره طی بیش از سه دهه فعالیت خود کوشیده است تا با ارائه خدمات فروش و پس از فروش رضایت مشتریان خود را حاصل نماید؛ لذا اهم فعالیت های این واحدبه بخش های ذیل خلاصه می شود:

  • مشاوره در خصوص انتخاب و کارکرد محصولات
  • سنجش رضایتمندی مشتریان و پایش اطلاعات آنها
  • ارائه قطعات یدکی در دوره گارانتی و پس از آن